Petak, 14.03.2014.

23:17

Primera: Goleada Hetafea i Granade

Fudbaleri Hetafea i Granade odigrali su nerešeno 3:3 u prvom meču 28. kola Primere u Madridu.

Izvor: JT

Autor: JT

Domaćini su bili ti koji su tri puta vodili, da bi fudbaleri Granade svaki put došli do izjednačenja, poslednji put u 77. minutu, preko Arabija.

Marika je doveo Hetafe u vođstvo u šestom minutu, da bi Riki izjednačio u 35, a na odmor su domaći fudbaleri otišli sa 2:1 zahvaljujući Lopesu.

El-Arabi je postigao svoj prvi gol u 62. minutu, Lafita je doneo Hetafeu 3:2 deset minuta kasnije, da bi Marokanac svom timu doneo bod.

Oba tima su meč završila sa po desetoricom igrača, pošto je Itura dobio drugu javnu opomenu kod gostiju u 69. minute, a Serhio Eskudero 11 minuta kasnije na drugoj strani.

Posle remija u gostima, Granada je na 11. mestu tabele sa 31 bodom, dok je Hetafe pet pozicija iza sa tri boda manje, a dva više od najboljeg tima u zoni ispadanja.

Ostali mečevi 28. kola igraju se tokom vikenda, vodeći Real gostuje Malagi, Atletiko dočekuje Espanjol, dok Barselona igra sa Osasunom.