Subota, 01.09.2012.

21:28

Saragosa izgubila, Babović na klupi

Fudbaleri Saragose izgubili su na svom stadionu od Malage sa 1:0 (0:0) u utakmici trećeg kola španske Primere.

Doskorašnji prvotimac Partizana Stefan Babović je poraz svog tima posmatrao sa klupe.

Malaga je zbog finansijskih problema prodala nekoliko važnih igrača tokom letnjeg prelaznog roka, ali je uspela da na početku sezone zabeleži dobre rezultate. Tim sa juga Španije je zabeležio i drugu pobedu u gostima, a jedini gol u Saragosi vredan tri boda postigao je Ignasio Kamačo u 56. minutu.

Malaga je prošle sezone bila četvrta u Primeri, pa je kroz dvomeč sa Panatinaikosom (2:0, 0:0) uspela da izbori plasman u Ligu šampiona prvi put u klupskoj istoriji. Ivan Obradović nije bio u timu Saragose zbog povrede.

U drugom meču koji je odigran od 18 časova Selta je u Vigu savladala Osasunu sa 2:0. Klub sa severo-zapada Španije je zabeležio prvu pobedu posle povratka u Primeru. Aspas je doveo tim iz Viga u vođstvo u 69. minutu, a pobedu je potvrtdio Mario Barmeho u poslednjem minutu meča.