Nedelja, 08.04.2012.

21:00

PLS: Nova pobeda Sloge u Kraljevu

U nedelju su odigrane dve utakmice 23. kola Prve lige Srbije na kojima je postignuto sedam golova, dok je u nedelju na šest utakmica postignuto devet golova.

Sloga je u Kraljevu pobedila poslednjeplasirani Srem sa 2:1 i sada je treća na tabeli sa sedam bodova manje od prvoplasiranog Radničkog iz Niša i samo četiri manje od Donjeg Srema koji je drugi na tabeli.

Kraljevčani su poveli u petom minutu golom Drinića. U 56. minutu je Vulić duplirao prednost Sloge, a konačan rezultat je postavio Sovilj u poslednjem minutu meča.

U drugoj utakmici odigranoj u nedelju nije bilo pobednika pošto su Kolubara i Inđija odigrali nerešeno - 2:2. Inđija je povela u Lazarevcu golom Petrovića u 23. minutu, a Dubajić je u 70. minutu udvostručio prednost Inđijaca. Odličnom igrom u finišu utakmice Kolubara je stigla do boda. Prvo je Obradović smanjio prednost protivnika u 79. minutu, a gol vredan boda u 90. minutu postigao je Gentić.