Subota, 15.05.2010.

23:06

Ronaldinjo nokautirao Juventus

Milan je pobedio Juventus sa 3:0, a Lacio je bio bolji od Udinezea 3:1 u poslednjem kolu italijanske Serije A.

Izvor: SO

Autor: SO

Dvostruki strelac u trijumfu Milana nad 'Starom damom' bio je Ronaldinjo, a vodeći gol dao je Antonini.

Lacio je poveo golom Hiclšpergera protiv 'zebri' iz Udina, izjednačio je Di Natale, a pobedu Rimljanima doneli su Flokari i Broki. Oba subotnja meča nisu imali takmičarski značaj, a da li će 'skudeto' osvojiti Inter ili Roma saznaćemo posle nedeljnih utakmica.

U poslednjoj utakmici sa trenerom Leonardom na čelu 'roso-neri' su se potrudili da ostave lep utisak. Vodeći gol dao je Antonini, koji je posle dodavanja Sedorfa matirao Bufona.

U 28. minutu Ronaldinjo je duplirao vođstvo nakon kombinacije sa Patom, a isti igrač postavio je i konačni rezultat u drugom poluvremenu.

Inter ima dva boda prednosti u odnosu na Romu pred poslednje kolo. 'Nerazuri' gostuju Sijeni, a Roma ide u Veronu na gostovanje Kjevu.

Kompletnu najavu 38. kola Serije A pročitajte ovde.