Subota, 08.11.2008.

23:52

Bod za Mihajlovića na debiju

U prvim utakmicama 11. kola fudbalskog prvenstva Italije Torino je pobedio Palermo, dok su Bolonja i Roma igrali 1:1 u prvom meču Siniše Mihajlovića na klupi.

Izvor: A. Kovačević

Autor:A. Kovačević

Jedini gol na utakmici u Torinu postigao je Zojmel u 88. minutu donevši svom klubu tri vrlo bitna boda. U Bolonji domaćin je uspeo da izvuče bod protiv Rome autogolom Sisinja u poslednjem minutu utakmice. Prednost "vučici" doneo je Toti u 68. minutu.

Roma je i dalje na dnu tabele sa samo osam bodova iz deset utakmica, dok je Bolonja u nešto težoj situaciji sa sedam poena iz 11 mečeva.

Rimljani u prvih 11 kola Serije A imaju samo dve pobede, a primili su čak 18 golova, po čemu su bolji samo od ovonedeljnog rivala, koji je primio 20 pogodaka.