Dva gola Lazovića

Izvor: B92, Beta Holandija

Reprezentavac Srbije Danko Lazović postigao je dva gola u debiju za holandski PSV Ajndhoven, u pobedi nad Nijmegenom od 5:0, u drugom kolu holandske lige. Lazović, koji je došao u PSV iz Videsea u junu, postigao je prvi gol u šestom minutu meča, a bio je strelac i trećeg gola svog tima u 83. minutu. PSV ima šest bodova iz dva meča, koliko ima i Vitese, koji je pobedio Alkmar sa 1:0.

U ostalim mečevima Venlo je pobedio Ekscelzior sa 3:1, dok su Viljem II i Sparta remizirali 2:2.

Preostali mečevi drugog kola igraju se u nedelju, a sastaju se: Ajaks – Herenven, Groningen – De Grafšap, Tvente – Utreht i Fejenord – Nak Breda.

Partizan siguran protiv Banata

Partizan: Božović, Rukavina, Rnić, Žuka, Moreira, Đ. Lazić, Tošić, Mihajlov, Dijara, Jovetić, Obradović. Banat: Filipović, Savić, Milošević, Mitrović, Marko Markovski,

Fudbal nedelja 26.08. 22:35 Komentara: 128

MSL: Remi Vojvodine i OFK-a

Pobednički gol za ekipu Borca postigao je postigao je Injac u 71. minutu meča. Na stadionu Karađorđe u Novom Sadu, Drakulić je doveo Vojvodinu do prednosti u 39.

Fudbal nedelja 26.08. 19:16 Komentara: 32

Prva pobeda Junajteda

Totenhem je bolje počeo utakmicu na „teatru fudbala“, ali je nakon prečke Robija Kina u prom minutu, Mančeter dominirao na terenu, a prve prilike propustili

Fudbal nedelja 26.08. 19:53 Komentara: 46

Poraz Valensije i Espanjola

U ekipi Valensije nije bilo bivšeg igrača Crvene zvezde i Santandera Nikole Žigića, koji je meč propustio zbog povrede. Viljareal je do prdnosti došao u 18. minutu.

Fudbal nedelja 26.08. 23:36 Komentara: 7

Papen novi trener Lansa

"Drago mi je što me je on zamenio. Zaslužio je", rekao je novinarima Ru, koji je pre Lansa bio trener Oksera čak 43 godine. Papen je pre prelaska u Lans

Fudbal nedelja 26.08. 19:02 Komentara: 0

Bod Šalkeu, pobeda Ajntrahta

Jedini gol na meču Ajntraht - Hanza postigao je Meler već u trećem minutu utakmice. Bod Šalkeu na gostovanju Volfsburgu doneo je Halil Altinpop u finišu utakmice.

Fudbal nedelja 26.08. 20:20 Komentara: 5