Međutim, rezultati ankete sprovedene među damama starijim od pedeset godina, bili su nešto drugačiji - čak 60 odsto njih smatra da nikad nije prekasno za bikini.
S druge strane, tek 16,8 posto priznalo je da bi kupilo bikini, a 13,2 posto kao najveći problem je navelo isprobavanje u kabinama prodavnica.
Svega 9,8 odsto starijih dama imalo bi hrabrosti da priča sa mladim prodavačima o kupovini minijaturnog odevnog artikla, dok 42,7 posto žena tvrdi da su modeli u trenutnoj ponudi ipak "preslobodni" i da im ne stoje dobro.
“Činjenica je da se žensko telo menja sa godinama, ali isto tako, vremenom svi naučimo da odaberemo ono što nam stoji. Mislim da godine ne predstavljaju prepreku kada je bikini u pitanju s obzirom na to koliko različitih modela danas postoji u prodaji. Svaka dama može da odabere pravi bikini za sebe”, izjavila je povodom rezultata ankete Mari Bejlij, koja je nekada bila model za bikinije.
Foto:
FreeDigitalPhotos.net
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 36
Pogledaj komentare