Život

Nedelja, 24.09.2023.

21:34

Sofija Loren nakon pada završila u bolnici

Italijanska glumica Sofija Loren (89) teško je povređena nakon pada u svom domu u Ženevi u nedelju ujutro.

Izvor: 24hr

Sofija Loren nakon pada završila u bolnici
Foto: Profimedia

Kako prenosi Korijere dela sera, glumica je prebačena u bolnicu gde joj je dijagnostikovan prelom kuka.

Operacija je prošla dobro, a sledi njena rehabilitacija. Glumici pomažu njeni sinovi Edoardo i Karlo.

Loren je u utorak trebalo da zvanično otvori četvrti restoran u Italiji koji nosi njeno ime u Bariju, posle onih u Milanu, Firenci i aerodromu Fjumičino.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

14 Komentari

Možda vas zanima

Američke trupe se pomeraju

Eskalacija: Vojska se gomila, rat na pragu

Sjedinjene Američke Države su ove nedelje premestile veliki kontigent aviona za specijalne operacije i više teretnih aviona koji prevoze trupe i opremu u karipski region, preneo je danas Vol Strit Džornal (WSJ) pozivajući se na neimenovane američke zvaničnike.

22:59

23.12.2025.

1 d

Podeli: