Život

Ponedeljak, 04.11.2019.

14:02

Nove Vesti u 18h na TV Prvoj: "Studio kakav nema niko u regionu" VIDEO

Brze, žive, važne. Danas u 18 sati počinju nove Vesti Prve televizije.

Izvor: B92

Nove Vesti u 18h na TV Prvoj:
Foto: Aleksandar Kujučev

Kako će izgledati, koliko će trajati i po ćemu će se razlikovati od dosadašnjih vesti, ali i konkurencije, u Jutru Prve televizije otkrili su voditelji Vesti u 18h, Ana Mitić i Goran Dimitrijević.

"To će biti vesti koje se slušaju i gledaju. Mi smo ih tako najavljivali, a sigurna sam da će ih gledaoci tako i doživeti. Studio je potpuno nov. Nema ga niko u regionu, možda još dve-tri stanice u Evropi imaju studio kakav mi imamo", rekla je Ana.

Novina je da će Vesti trajati ceo sat i da će sadržajno, ali i produkciono biti bogatije.

"Ono što je zanimljivo je ono što se ne vidi na ekranu, a to je tehnologija koja će imati mnogo veće mogućnosti nego što smo imali do sada", rekao je Goran.

Opširnije o ovoj temi pogledajte u video-snimku.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 7

Pogledaj komentare

7 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: