Lion razbio Marsej, Radonjić izmenjen na poluvremenu

Fudbaleri Liona pobedili su Marsej na gostovanju rezultatom 3:0 u 36. kolu francuske Lige 1.

Izvor: LN

Nedelja, 12.05.2019.

23:06

Photo by Shaun Botterill/Getty Images

Lion je po drugi put ove sezone pobedio Marsej i napravio razliku od četiri boda nad Sent Etjenom u borbi za Ligu šampiona.

Gosti su poveli u 24. minutu preko Maksvela Kornea, a na poluvreme se otišlo sa minimalnom prednošću za njih.

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić odigrao je prvih 45 minuta za Marsej, ali je na poluvremenu izmenjen.

Drugi gol postigao je Musa Dembele u 84. minutu, a samo dva minuta kasnije na konačnih 3:0 povisio je Korne.

Korne je mogao da dođe do het-trika, ali mu je na 1:0 gol poništila VAR tehnologija.