Sreda, 19.03.2014.

20:10

Nedović i Kuzmić u razvojnoj ligi

Golden Stejt Voriorsi ponovo su poslali Nemanju Nedovića i Ognjena Kuzmića u Santa Kruz Voriorse koji igraju u NBA razvojnoj ligi.

Autor: AR  |  Izvor: B92

Podrazumevana plava slika

Obojica su učestvovali u pobedi Golden Stejta nad Orlandom u noći između utorka i srede.

Nedović za tri minuta nije upisao nijedan poen iz tri pokušaja iz igre, dok je Kuzmić za isto toliko vremena uhvatio dva skoka i jednom asistirao.

U deset mečeva za Santa Kruz ove sezone, Nedović postiže 16,4 poena, asistira 3,7 puta, skače 2,5 i 1,2 puta krade loptu za 27,9 minuta provedenih na terenu.

Kuzmić je igrao na 21 meču, a postiže 7,2 poena uz 11,9 skokova i 1,71 blokom u 25,5 minuta u kojima se nalazi na parketu.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

20 Komentari

Možda vas zanima

Svet

"Iran je u haosu, svi lideri su mrtvi"

Američki predsednik Donald Tramp ponovo je zapretio Iranu rekavši da će "uraditi šta mora" ako se ne budu pridržavali sporazuma sa Vašingtonom, javio je Rojters.

22:37

22.6.2026.

1 d

Podeli: