Nedelja, 28.04.2013.

21:17

Bez pobednika na "Hose Zorilji"

Fudbaleri Valjadolida i Sevilje igrali su nerešeno 1:1(1:0) u utakmici 33. kola španske Primere.

Valjadolid je pod vođstvom srpskog stručnjaka Miroslava Đukića gotovo da je osigurao opstanak, ista situacija je i sa Seviljom koja ne može ni dola, ali ni gore na tabeli.

Domaći su poveli preko Havija Gerera u 42. minutu, na asistenciju Patrika Eberta, da bi Negredo postavio konačan rezultat u 62. minutu sa penala. Antonio Rukavina odigrao je novih 90 minuta za ekipu Valjadolida.

Ranije danas Granada je napravila možda odlučujući korak ka opstanku savladavši u gostima Espanjol.

Valjadolid - Sevilja 1:1