Grupa NKOTB je ranije bila na turneji sa Bojs tu men, dok će ovo biti prva Polina turneja posle gotovo tri decenije. Očekuje se da će pevati hitove s najpoznatijih albuma “Forever Young Girl” (1988.) i “Spellbound” (1991.) NKOTB su nakon novog okupljanja objavili album “The Block” 2008.
Nova turneja je poslednja u nizu onih koje oživljavaju muzičku scenu koja je postojala između osamdesetih i 2000. godine.
Nostalgija je izgleda moćan pokretač na savremenoj sceni zabave i kulture. Oživljeni su TV hitovi kao što je “Dosije X”, “Full House”, a najavljen je i nastavak serije “Gilmorove devojke”.
Kako kritičar "Los Anđeles tajmsa" Gerik D. Kenedi primećuje: “Milenijalci su odrasli i već su počeli da se osvrću na prošlost”.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 9
Pogledaj komentare