Automobili

Ponedeljak, 27.04.2020.

17:00

Mercedes 280 SL opran prvi put posle 37 godina VIDEO

Autor: SN

Mercedes 280 SL opran prvi put posle 37 godina VIDEO
Photo by Jack Taylor/Getty Images

Mercedesovi automobili su među najpopularnijima na planeti, a i dobro je poznato koliko je AMG uticao na svet automobilizma.

Mercedes 280 SL je tokom sedamdesetih i osamdesetih godina prošlog veka bio izuzetno popularan, a ovaj automobil je poseban po tome što nije opran čak 37 godina.

On je stajao u garaži i kada je tamo pronađen bio je prekriven prašinom i ko zna čime sve.

Ipak, ekipa specijalista iz AMMO NYC ga je potpuno sredila nakon detaljnog pranja, a kako je sve to izgledalo saznaćete iz priloženog video snimka.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

17 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Orban: To je objava rata

Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas da bi svaki pokušaj posezanja za zamrznutim ruskim sredstvima predstavljao "objavu rata".

19:57

13.12.2025.

17 h

Podeli: