Nakon prvih fotografija unutrašnjosti nove Mercedesove C klase, na internetu su se pojavili i kompjuterski renderi eksterijera ovog automobila.
I dok za fotografije enterijera možemo sa sigurnošću da tvrdimo da su originalne, s obzirom da ih je zvanično objavio Mercedes, najnovije rendere do kojih je prvi došao španski sajt Diariomotor treba uzeti sa rezervom.
Automobil na prvi pogled liči na umanjenu S klasu. Zadnji deo vozila nije prikazana, ali na osnovu dosadašnjih najava, trebalo bi da stilski podseća na kombinaciju S klase i najnovije Mercedesove kupe-limuzine CLA.
Mercedes C klase za 2014. sa AMG paketom; Izvor: Diariomotor.com
Na renderima je osim standardnog modela prikazan i novi Mercedes C klase sa dodatnim AMG paketom, čiji prednji deo ima naglašeno sportski izgled.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Iran je večeras izveo masovne napade na Ujedinjene Arapske Emirate. Američki predsednik Donald Tramp je rekao da želi lično da bude uključen u izbor novog vrhovnog vođe Irana.
Izraelska vojska planira da nastavi operacije u Iranu još najmanje nedelju do dve, tokom kojih namerava da pogodi hiljade ciljeva povezanim sa iranskim režimom, saznao je Tajms of Izrael od izvora upoznatih sa planom.
Sedmi dan sukoba na Bliskom Istoku. Izrael je tokom noći izveo "talas udara velikih razmera" na Teheran. Američki ministar odbrane Pit Hegset rekao je da su SAD "tek počele da se bore" u Iranu i upozorio da daleko veća borbena moć tek predstoji.
Ekvadorske i američke snage pokrenule su operacije protiv, kako se navodi, označenih terorističkih organizacija u toj južnoameričkoj zemlji, saopštila je Južna komanda američke vojske.
Iran je uništio radar THAAD u vazdušnoj bazi Muvaffak Salti u Jordanu, što ugrožava američku protivraketnu odbranu u Zalivu i prebacuje zadatke na sisteme Patriot.
Sukob Amerike i Izraela sa Iranom ušao je u osmi dan. Izrael je tokom noći pokrenuo opsežan talas napada na Teheran, a prema navodima medija pogođen je i gradski aerodrom Mehrabad, gde su zabeleženi požari i eksplozije.
Iran je uništio radar THAAD u vazdušnoj bazi Muvaffak Salti u Jordanu, što ugrožava američku protivraketnu odbranu u Zalivu i prebacuje zadatke na sisteme Patriot.
Sukob Amerike i Izraela sa Iranom ušao je u osmi dan. Izrael je tokom noći pokrenuo opsežan talas napada na Teheran, a prema navodima medija pogođen je i gradski aerodrom Mehrabad, gde su zabeleženi požari i eksplozije.
Iranska Revolucionarna garda upozorila je američke snage koje planiraju pratnju brodova kroz Ormuski moreuz, poručivši da ih "čekaju" i podsećajući ih na napad na tanker iz 1987. godine.
Tri osobe lakše su povređene u dve saobraćajne nezgode koje su se tokom noći dogodile u Beogradu, dok su ekipe Hitne pomoći intervenisale ukupno 100 puta, od čega 14 na javnom mestu.
U Kragujevcu je danas, u okviru akcije "Karavan zdravlja", koju organizuje Ministarstvo zdravlja, održana edukativna tribina posvećena prevenciji kardiovaskularnih bolesti, nakon čega su organizovani i besplatni preventivni pregledi za građane.
Hulu je objavio prvi službeni trejler za seriju "The Testaments" (Svedočanstva), dugo očekivani nastavak nagrađene distopijske drame "Sluškinjina priča".
Iako moderni laptopovi obećavaju sate autonomije, jedan jutjuber je odlučio je da proveri koliko bi "običnih" baterija bilo potrebno da pokrene standardni kućni PC.
YouTube već godinama vodi borbu protiv ad blockera, a na pojedinim tržištima je unapredio svoje pretplatničke pakete. Ipak, strpljenje korisnika je ozbiljno testirano ove nedelje.
Na konferenciji Dan internet domena Srbije - DIDS 2026, biće održana panel diskusija „Lokalac na internetu“, posvećena ulozi digitalnih platformi u ostvarivanju konkretnog društvenog uticaja i povezivanju lokalnih zajednica.
Kompanija Dacia potvrdila je da će se njen novi karavan zvati Dacia Striker. Biće zvanično predstavljen 10. marta, a važan je jer predstavlja ulazak u C-segment, jedan od najpopularnijih u Evropi.
Komentari 16
Pogledaj komentare