Četvrtak, 09.05.2019.

23:07

Vučić: Godinama udaljeni od mogućeg rešenja kosovskog problema

Izvor: Prva

Vučić: Godinama udaljeni od mogućeg rešenja kosovskog problema
Beograd i Priština su u ovom trenutku godinama udaljeni od mogućeg rešenja kosovskog problema, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić uobraćanju na sastanku lidera Brdo-Brioni procesa u Tirani.

Predsednik Srbije poručuje da je bolje da se u regionu govori otvoreno, bez rukavica, ali u miru. Šefica evropske diplomatije Federika Mogerini na sastanku se zadržala samo sat vremena, dok su se ostali lideri zadržali još dva sata.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Orban: To je objava rata

Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas da bi svaki pokušaj posezanja za zamrznutim ruskim sredstvima predstavljao "objavu rata".

19:57

13.12.2025.

1 d

Podeli: