14.12.2025.
20:00
Dobra i loša vest za dugo čekanu igru VIDEO
Imamo i dobre i loše vesti u vezi sa dugo očekivanom igrom Exodus, koja je predstavljena na ovogodišnjoj dodeli "The Game Awards".
Dobra vest je da postoji novi trejler koji prikazuje više detalja, ali loša je ta da igra neće izaći pre početka 2027. Podsetimo, igra je prvobitno najavljena pre dve godine (takođe na The Game Awards) i trebalo je da bude objavljena 2026.
Iako ćemo duže čekati da se dočepamo Exodusa, novi trejler prikazuje više onoga što će finalni proizvod ponuditi, dajući uvid u priču glavnog lika Juna Aslana.
Aslan je, kako saznajemo, jedini čovek koji može da koristi tehnologiju koju su razvili Nebesnici (Celestials), odnosno ljudi koji su evoluirali 40.000 godina u budućnosti. Trejler takođe predstavlja lika C.C. Orleva, kojem glas pozajmljuje Metju Makonahi.
Programerski tim "Archetype Entertainment" uključuje poznata imena iz studija "BioWare", "343 Industries" i "Naughty Dog". Uticaj BioWare nasleđa je posebno snažan u ovoj naučnofantastičnoj priči vođenoj likovima i izborima igrača.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar