25.06.2026.
8:45
Novosađani krenuli pešice put prestonice s Petrovaradina; "Srpski narode, predsedniče, vidimo se u Beogradu"
Nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS i građana, krenuli su pešice s Petrovaradina kako bi pružili podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i većinskoj Srbiji u subotu, 27. juna, na platou ispred Narodne skupštine.
Vukašin Đoković, politički analitičar, istakao je za Informer televiziju da je atmosfera pozitivna i da idu punog srca put prestonice.
"Krećemo iz Srpske Atine, da pokažemo poruku jedinstva, da je otadžbina iznad svega. Ponosno poručujemo i pozivamo svakog patriotu da dođe 27. juna u Beograd. Ne želimo nasilje, to nije naš vid borbe. Srpski narode, predsedniče, vidimo se u Beogradu! Srbija pobeđuje i uvek će pobeđivati", poruka je Đokovića.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar