Kup Srbije: Trepča - Crvena zvezda 0:8 (0:2)

Fudbaleri Crvene zvezde su sa 8:0 savladali Trepču iz Kosovske Mitrovice u okviru Kupa Srbije.

Simić 3', 28', 49', 61', Van la Para 50', Vukanović 54', Vulić 78', Tomane 86'
  TRE   CZV
  0 : 8
90' - Kraj!
Sudija Novak Simović nije želeo da produžava agoniju ekipu sa Kosmeta i svirao je kraj u devedesetom minutu, za konačnih 8:0.
86' - I Tomane se upisao u strelce
Posle kornera je portugalski fudbaler glavom skrenuo loptu u mrežu.
78' - Vulić!
Vezni fudbaler Zvezde je iznudio prekršaj na dvadesetak metara od gola Trepče, preuzeo odgovornost i pogodio gol protivnika iz slobodnog udarca za 7:0!
61' - Četvrti gol Simića!
Nastavio je krilni napadač Zvezde sa ofanzivom na gol Trepče, dobio je dubinski pas, utrčao u prazan prostor i rutinski, spoljnim delom stopala, poslao loptu u gol za 6:0.
54' - I Vukanović se upisao u strelce!
Peti gol Zvezde postigao je Vukanović, udarcem glavom posle centaršuta Žandera.
50' - Gol Van la Pare!
Revanširao se Simić saigraču, ali uz pomoć golmana Milentijevića koji je njegov šut odbio na nogu letošnjem pojačanju Zvezde - 4:0.
49' - Het-trik Simića!
Svega četiri minuta igre u drugom poluvremenu je bilo potrebno fudbalerima Zvezde da povećaju prednost.

Van la Para je lepo video da je Simić usamljen u šesnaestercu, proigrao ga i ostavio mu lak zadatak - 3:0.
45' - Kraj poluvremena, vodi Zvezda
Šampion Srbije je čak 74 odsto vremena imao loptu u posedu, pet udaraca je ušlo u gol čuvara mreže Trepče Milentijevića, dok je ekipa sa Kosmeta uspela samo jednom da uputi udarac na njegovom kolegi Popoviću, ali je taj pokušaj završio pored stative.

Prvo poluvreme je obeležio Veljko Simić, sa dva postignuta gola.
28' - Opet Simić!
Posle stative Vukanovića i propuštene prilike sudije Novaka Simovića da dosudi penal za Zvezdu, golman Trepče je i drugi put savladan.

Ponovo je strelac bio Veljko Simić - 2:0.
3' - Vodi Zvezda!
U prvoj pravoj akciji Zvezda je uspela da postigne gol, Jevtović je ubacio loptu sa desnog boka u šesnaesterac, posle čega je usledio šut Simića - 1:0.
Sastavi:
Trepča: Milentijević, Tomić, Ilić, Pantović, Lalić, Pronek, Radunović, Milošević, Šobat, Radojević, Mihajlović. Klupa: Kostić, Karamatić, Tanasković, Trajković, Idrizović, Denić, Kasalović.

Zvezda: Popović, Jevtović, Žander, Pankov, Babić, Jovančić, Vulić, Simić, Vukanović, Van la Para, Tomane.
Dobrodošli!
Pratićemo utakmicu Kupa Srbije između Crvene zvezde i Trepče iz Kosovske Mitrovice koja se igra na terenu Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi.