Nedelja, 23.10.2016.

08:44

Sukob Mesija s navijačima, Nejmar pogođen flašicom

Navijači Valensije gađali su flašicama fudbalere Barselone posle pobedničkog pogotka u 94. minutu meča.

Izvor: MN

Autor: MN

Getty Images

Barselona je slavila u uzbudljivom meču devetog kola Primere na Mestalji, golom Lionela Mesija iz penala u 94. minutu – 3:2 (1:0).

Ajmen Abdenur oborio je Luisa Suaresa, a Mesi je uspeo da savlada specijalistu za jedanaesterce na golu 'Slepih miševa' Dijega Alvesa za trijumf svog tima.

Usledilo je veliko slavlje Katalonaca ispod tribine na kojoj su se nalazili pristalice protivničkog tima. Ljuti navijači Valensije gađali su gostujuće fudbalere, jedna flašica doletela je sa tribina i pogodila Nejmara u glavu.

To je razljutilo Lionela Mesija koji se okrenuo ka navijačima i psovao ih, a potom pred njima još dinamičnije proslavio gol i trijumf.