Nedelja, 16.02.2014.

14:53

Katanija srušila Lacio na Siciliji

Fudbaleri Katanije pobedili su na Siciliji ekipu Lacija sa 3:1(1:1) na otvaranju nedeljnog programa 24. kola italijanske Serije A.

'Slonovi' su poveli već u prvom minutu, kada se u strelce upisao Marijano Isko. Ipak, gosti su preko Stefana Maurija uspeli da izjednače, nekoliko trenutaka pred odmor.

Međutim, nije dugo rezultatska ravnopravnost, Nikolas Spoli je u trećem minutu nastavka ponovo doveo svoj tim u vođstvo, da bi Đino Peruci posle časa igre potvrdio trijumf svog tima.

Na otvaranju kola, MIlan je fenomenalnim golom Balotelija upisao tri boda protiv Bolonje, dok je Inter u jedinom subotnjem meču slavio neregularnim golom Maura Ikardija na gostovanju Fiorentini.