Nova vest

CO2

English

We're headed for the guillotine, all of us

Croatian meteorologist, climatologist and physicist, professor and doctor of science Branko Grisogono, professor of dynamic meteorology at the Geophysics Department of the Faculty of Science in Zagreb, says that the "guillotine" awaits us.

11:55

13.6.2024.

788 d

Svet

Idemo ka giljotini, svi

Hrvatski meteorolog, klimatolog i fizičar, profesor i doktor nauka Branko Grisogono, profesor dinamičke meteorologije na Geofizičkom odseku Prirodno-matematičkog fakulteta u Zagrebu, kaže da nas čeka “giljotina”.

11:25

13.6.2024.

788 d

Izdvajamo

Info – najvažnije vesti iz Srbije i sveta | B92.net

Svet

Bezbednosna služba saopštila: Razbijena ruska operacija!

Švedska bezbednosna služba SAPO saopštila je danas da je razbila rusku špijunsku operaciju čiji je cilj bio da utiče na donošenje odluka u Švedskoj i diskredituje tu nordijsku zemlju, kao i njene saveznike u Evropskoj uniji i NATO-u.

18:03

10.8.2026.

3 min

Svet

Veliki udarac za Putina; Kremlj alarmiran

Rusija se suočava sa sve većim problemima u popunjavanju ljudstva potrebnog za rat u Ukrajini, dok bi eventualna nova masovna mobilizacija mogla da donese dodatne gubitke na frontu, piše Financial Times.

17:31

10.8.2026.

36 min

Život – zanimljivosti, istorija, nauka i inspirativne priče | B92.net

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu