Krstović rastužio Krstajića i Bugare VIDEO

Fudbaleri Crne Gore savladali su Bugarsku u Razgradu rezultatom 1:0, u prvom kolu grupe G kvalifikacija za EURO.

Izvor: MT

Petak, 24.03.2023.

19:55

Pobedonosni gol postigao je Nikola Krstović u 70. minutu i tako podigao raspoloženje pred gostovanje Srbije u Podgorici u utorak.

Vladimir Jovović je oduzeo loptu, kratko odigrao sa Stevanom Jovetićem, proigrao Krstovića, kome nije bilo teško da pogodi mrežu domaćih.

Igrač utakmice ipak je bio Stefan Savić, koji je komandovao odbranom gostiju, a u poslednjem minutu je maltene sa gol linije interevenisao i sprečio izjednačenje.
Bugarska, koju kao selektor predvodi Mladen Krstajić, veliku je šansu imala i u nadoknadi, kada je sa zemlje u blok ušao Vujačić, prvotimac Partizana.

Crna Gora je ubrzo mogla da posle kontre i pokušaja Osmajića zapečati pobedu, to nije učinila, ali je trijumf sačuvala.

Nešto kasnije, od 20.45, u Beogradu se sastaju Srbija i Litvanija.