<table class="score" cellpading="0" width="100%" cellspacing="0"> <tfoot> <tr> <td> </td> <td><em> 6(6):7, 1:6, 6(5):7</em></td> <td> </td> <td> </td> </tr> </tfoot> <tbody> <tr class="county"> <td>2. kolo, Rolan Garos</td> <td>SET</td> <td>GEM</td> <td> </td> </tr> <tr class="number"> <td>Krajinović</td> <td> 0</td> <td> </td> <td> </td> </tr> <tr class="number"> <td>Izner</td> <td> 3</td> <td> </td> <td> </td> </tr> </tbody> </table>

Dobrodošli!
Ispratićemo meč Krajinovića i Iznera u prestonici Francuske.
KRAJ
Taj-brejk III seta
Idemo, Filipe!
5:5 – Filip spasao dve meč lopte
Uspeo je Krajinović sa dva dobra servisa da spase dve meč lopte, a onda opet da izjednači.

Borba u III setu se nastavlja.
3:3 – Repriza prvog seta
Nema brejk prilika trenutno u III setu i za sada kao da gledamo reprizu dešavanja iz prvog.
1:1 – Serveri sigurni
Teniseri su lako osvojili gemove na svoj servis na početku III seta.
Počeo je treći set
Treća set lopta srećna za Iznera
Amerikanac osvojio drugi set.
Krajinović prvo as, pa greška za novu set loptu za Iznera
Ali visoki teniser ne koristi ni drugu priliku.
Set lopta za Iznera
Nakon nekoliko izjednačenja i lopti koje su padale na liniju Izner ima priliku da osvoji drugi set.
Vreme se pogoršava
Najavljeno je da će do pogoršanja vremena doći, a jak vetar i tmurni oblaci svedoče tome. Utisak je da bi srpskom teniseru, koji servira za opstanak u drugom setu, odgovaralo da se meč pauzira.
Izner sa tri asa rešava tri brejk lopte - 1:5
Amerikanac, po običaju, neverovatno servira.
Vraća se Krajinović, tri brejk lopte!
Ponovo brejk lopta za Iznera, ali greši - 1:4
I u trećem gemu na servis Krajinovića viđena je brejk lopta, ali je Izner pogrešio, Njegov udarac završio je na mreži.

Krajinović je to iskoristio i osvojio prvi gem u setu.
Potvrđuje i drugi brejk - 0:4
Za samo 13 minuta.
Neverovatno igra Izner - 0:3
Nemoćan je Krajinović pored Iznerovih dijagonala, novi brejk za Amerikanca.
Krajinović u krizi, Izner ima tri brejk lopte - 0:2
Izner je najpre bez izgubljenog poena osvojio gem na svoj servis, a sada ima tri brejk lopte.
Brejk Iznera - 0:1
Prvi brejk na meču napravio je Izner, iskoristivši prvu od dve brejk lopte.
Dve brek lopte na samom startu seta
Američki teniser, stiče se utisak lako, stigao je do dve brejk šanse na samom startu drugog seta.
Počeo je drugi set
Odličnom paralelom Izner dolazi do prvog seta - 7:6
Prvi set trajao je 50 minuta.
Još jedan as Iznera, set lopta za Amerikanca - 6:6 (6:7)
Izner asom izbegao gubitak seta - 6:6 (6:6)
Amerikanac je u svom stilu izbegao da Krajinović osvoji prvi set. Menjaju se strane.
Set lopta za Krajinovića
Srpski teniser je poveo sa 6:5 u taj-brejku i stigao do prve set lopte, Izner na servisu.
Izjednačenje
Izner je vezao dva poena i stigao do izjednalenja u taj-brejku.
Dupla greška u najgorem trenutku - 6:6 (4:3)
Krajinović je "poklonio" Izneru mini-brejk duplom greškom.
Krajinović u prednosti
Srpski teniser vodi sa 3:2, servira za povećanje prednosti.
Taj-brejk
Osvajača prvog seta odlučiće taj-brejk.
Krajinović servira za opstanak u setu - 6:5
Džon Izner je osvojio gem čime je poveo sa 6:5, te će Krajinović servirati za spas prvog seta.
Sve smo bliži taj-brejku
Čini se da nijedan igrač neće uspeti da napravi brejk do kraja seta, iako je Krajinović u ovom trenutku tome bliži.
Igra se gem za gem - 3:3
Igrači sigurni na svom servisu, ne ostavljaju prostora da protivnik stigne do brejk lopte.