Nije dugo bilo potrebno da portugalski tim stigne do vođstva, pošto je čileanski arbitar Kristijan Garaj, nakon konsultacije VAR tehnologije, pokazao na belu tačku.
Žoaa Marija nespretno je oborio Noa Alen, a u osmom minutu realizator najstrože kazne bio je Samu Omorodion.
Lionel Mesi je na momente pokazivao klasu iz ranih dana, a nakon jednog takvog proigravanja, zicer Luisu Suaresu odbranio je Klaudio Ramos.
Ramos je u još nekoliko navrata dobro intervenisao, da bi Porto u finišu prvog dela propustio šanse da duplira prednost.
Udarac Fransiska Moure, koji je šutirao pored Serhija Buskeca, sa gol linije je glavom zaustavio Falkon.
Tanjug/AP Photo/Brynn Anderson
Potom je Samu zapretio Oskaru Ustariju, da bi argentinski čuvar mreže imao i dosta sreće posle udarca zemljaka Alana Varele, koji je pogodio stativu.
Inter je odmah na startu nastavka, u 47. minutu, stigao do izjednačenja. Marselo Veigant je sa desne strane ubacio loptu u šesnaesterac, da bi na nju natrčao Telasko Segovija i zakucao je iza leđa Ramosa.
Samo sedam minuta kasnije, Mesi je kao nekada pogodio iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara, u golmanov ugao, za potpuni preokret Majamija.
Inter se u finišu povukao, Rodrigo Moura i Omorodion su pretili, ali Porto nikako nije mogao do izjednačujućeg pogotka.
Štaviše, Inter je u nadoknadi mogao i do trećeg gola, ali je Ramos zaustavio pokušaje Fafe i Mesija.
Tok susreta mogli ste da pratite UŽIVO u LIVEBLOGU B92.sport.
Partizan je prošlost za Tajrika Džonsa, Amerikanac je debitovao za Olimpijakos, odigrao odličnu utakmicu, a nakon toga je sabrao utiske o prethodnih desetak dana. Turbulentnih desetak dana.
Radnički iz Niša ponovo je u centru pažnje zbog poteza koji jasno govori o nestabilnosti u klubu – sportski direktor smenjen je posle svega mesec dana rada.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Radnički iz Niša ponovo je u centru pažnje zbog poteza koji jasno govori o nestabilnosti u klubu – sportski direktor smenjen je posle svega mesec dana rada.
Postoje igrači koji prođu kroz Beograd, "ostave" statistiku i odu. A postoje i oni koji, iako govore drugim jezikom i dolaze sa drugog kraja kontinenta, na parketu ostave i deo svoje duše. Jedan od njih je Davis Bertans.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Deset godina je prošlo od trenutka kada je Beograd slavio evropsko zlato, a Dejan Savić sa klupe vodio jednu od najvećih generacija u istoriji svetskog vaterpola.
Izuzetno atraktivan dizajn nove Toyote C-HR nije jedino što je izdvaja od konkurencije. Tu je i pogon na sva četiri točka, plag-in hibridna opcija, ali i brojna napredna tehnička rešenja.
Decenijama su nemački automobili bili simbol inženjerskog savršenstva i ekonomske moći te zemlje. Prodaja sada opada zbog loših rezultata u Kini, najvećem tržištu. Može li Indija da popuni prazninu?
Apple već godinama omogućava iPhone korisnicima da promene podrazumevane aplikacije za pojedine sistemske radnje, ali sad je lista ovih aplikacija još šira.
Komentari 13
Pogledaj komentare Pošalji komentar