Nedelja, 19.03.2023.

20:30

Sevilja pala u predgrađu Madrida

Fudbaleri Hetafea savladali su Sevilju rezultatom 2:0, u okviru 26. kola LaLige.

EPA-EFE/MARISCAL

Tim iz predgrađa Madrida je do trijumfa stigao zahvaljujući golovima Munira El Hadadija u 50, odnosno Enesa Unala u petom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Hetafe je na tabeli prestigao upravo Sevilju, sada je 13. sa 29 bodova i ima jedan više od kluba iz Andaluzije.

Nemanja Maksimović je igrao 70 minuta za Hetafe, dok je na klupi Sevilje čitav meč proveo golman Marko Dmitrović.

Velikih šansi na ovom susretu gotovo da nije bilo, a Hetafe je iz dve ozbiljnije i postigao vredne golove.

Hetafe u narednom kolu gostuje Bilbau, dok će Sevilja gostovati Kadisu.