Subota, 18.03.2023.

17:52

Voša ispustila pobedu u Ivanjici

Fudbaleri Javora i Vojvodine remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) u utakmici 27. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Izvor: SS

Autor: SS

Novosadski tim je bio bliži pobedi, pogotovo jer je od 39. minuta imao prednost.

Tada je Uroš Nikolić pogodio mrežu Ivanjičana i doneo vođstvo gostujućem sastavu.

Imala je nakon toga Vojvodina još prilike preko Čumića i Malbašića, ali je i Javor preko Gigića, ali ih nisu koristili.

Ipak, u 77. minutu je upravo Gigića poravnao rezultat na 1:1, što je bio i konačan rezultat.

Do kraja je Vojvodina napadala i jurila drugi pogodak, ali uprkos pet minuta nadoknade, nije bilo vremena za novu promenu rezultata.