Ponedeljak, 23.01.2023.

23:00

Goleada na "Mestalji" bez pobednika

Fudbaleri Valensije i Almerije zatvorili su 18. kolo španske LaLige remijem rezultatom 2:2 (0:0).

Izvor: SS

Autor: SS

Goleada na
EPA-EFE/Biel Alino

Domaći tim je dva puta bio u prednosti, ali su se gosti dva puta vraćali i na kraju odneli bod sa "Mestalje":

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali smo videli promašen jedanaesterac Ramazanija u 44. minutu.

"Kazna" je stigla u 48. minutu kada je Džastin Klajvert pogodio mrežu Almerije za 1:0.

Samo šest minuta kasnije rezultat je poravnat preko Čumija.

Ipak, u 65. minutu Valensija ponovo stiže do prednosti golom Hosea Gaje, ali Almerija je ipak preživela.

U 74. minutu je Čenk Ozkačar napravio veliku grešku, a Francisko Portiljo u nastavku akcije je pogodio za konačnih 2:2.

Vredan pomena je promašaj Kastiljeha u šestom minutu nadoknade, posle asistencije Gaje, kojim je propala najveća prilika za Valensiju da ostvari trijumf.

Valensija je skočila na 12. poziciju sa 20 osvojenih bodova, a Almerija je dva mesta ispod sa bodom manje.