Ponedeljak, 23.01.2023.

20:30

Kremoneze odoleo u Bolonji

Fudbaleri Bolonje i Kremonezea remizirali su rezultatom 1:1 (0:0) u pretposlednjoj utakmici 19. kola italijanske Serije A.

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Davide Balardini debitovao je kao trener domaćeg tima i nije izgubio, ali ne može da bude zadovoljan krajnjim ishodom, jer je njegova ekipa bila mnogo konkretnija u većem delu susreta.

Ipak, prvi je u prednost došao Kremoneze kada je Okereke postigao gol iz jedanaesterca. Igrao se 50. minut.

Ali, samo pet minuta kasnije došlo se do izjednačenja.

Kada Bolonja nije umela, autogol je postigao Kirikeš i, ispostaviće se, doneo je konačan rezultat.

Bolonja je u preostalih 40-ak minuta vršila pritisak i imala nekoliko dobrih šansi, ali je ostala bez gola i sva tri boda.

Ostaće na 11. mestu na tabeli sa 23 osvojena boda, dok je Kremoneze poslednji sa samo osam bodova.