Subota, 01.10.2022.

21:25

Napredak "napunio mrežu" Kolubare

Fudbaleri Napretka pobedili su Kolubaru rezultatom 4:0 u utakmici 13. kola Mozzart Superlige Srbije.

Izvor: SN

Autor: SN

Napredak
Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport

Napredak je u Kruševcu lako pobedio Kolubaru i došao do četvrtog trijmfa u ovoj sezoni.

Za ovu pobedu zaslužna je odlična igra u prvom poluvremenu, kada je domaćin Kolubari "spakovao" čak tri gola.

Sve je počelo u 11. minutu kada je Šarić "načeo" goste, a Putinčanin u 26. minutu povisio na 2:0, da bi samo 7 minuta kasnije isti igrač postigao i treći gol za Napredak.

Za konačnih 4:0 postarao se Čečarić u samom finišu, tačnije u 88. minutu utakmice.