Sreda, 22.06.2022.

20:43

Adžić prvencem doneo remi Čukaričkom, pobeda Vojvodine u Sloveniji

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su u drugom prijateljskom meču na pripremama u Sloveniji nerešeno protiv Tuzla sitija 1:1.

Povela je Tuzla siti golom Nukića u 12 minutu, da bi izjednačenje Čukaričkom doneo Adžić pogotkom u 87. minutu.

Naredni meč Čukarički će igrati u subotu, 25. juna protiv Olimpije, a do kraja priprema u Sloveniji Brđani će još odmeriti snage sa ekipom Brava (28. jun) i Slaska (29. jun).

Premijerni meč prvog kola Super lige Srbije belo-crni će igrati na Banovom brdu u subotu, 9. jula protiv ekipe TSC-a.

Svoj meč u Sloveniji su igrali i fudbaleri Vojvodine koji su savladali bugarskog drugoligaša Maricu Plovdiv rezultatom 3:0. Strelci za "lale" su bili Nebojša Bastajić, Jovan Milošević i Mihajlo Nešković koji je nedavno produžio saradnju sa klubom.

Vojvodina narednu utakmicu igra protiv Kopera u nedelju od 18 časova.