Sreda, 09.03.2022.

17:00

Srbija ubedljiva protiv Hrvatske

Fudbalska reprezentacija Srbije do 19 godina lako je savladala Hrvatsku 3:0 (1:0), u prijateljskom meču.

Utakmica je odigrana u Staroj Pazovi, gde je Srbija bila ubedljiva.

Srbija je povela u 22. minutu golom Uroša Kabića, koji je preciznim udarcem matirao golmana Hrvatske.

Isti igrač imao je neprijatnu situaciju u 33. minutu, kada je došlo do koškanja sa Martinom Buturinom.

Kabić je burno reagovao, dobio je žuti karton, a sudija je vrlo brzo sprečio da se rasprava ne nstavi i utakmica je nastavljena posle desetak sekundi.

U drugom poluvremenu pogađali su Vladimir Miletić u 66. minutu i Samed Baždar u 94. minutu.