Sreda, 08.12.2021.

19:13

Mladi Srbin junak Bajerna u preokretu protiv Barse

Mladi srpski fudbaler Nemanja Motika bio je dvostruki strelac za omladince Bajerna u pobedi nad Barselonom 3:2 u Ligi šampiona.

Izvor: MT

Autor: MT

On je bio junak preokreta Bavaraca, koji su upisali prvi trijumf u elitnom takmičenju tek u poslednjem kolu.

Nije slutilo na ovakav epilog, pošto su Katalonci imali dva gola prednost već u devetom minutu, međutim, do pauze Bajern je izjednačio.

Najpre je u 21. gol dao Janicek, da bi prvo u 41, a onda i 50. minutu mrežu gostiju zatresao Motika.

Nemanja, baš kao i njegov mlađi brat Nikola, nastupaju za mlađe selekcije Srbije.