Nedelja, 28.11.2021.

17:20

Sasuolo šokirao Milan na "San Siru", Arnautović spasao Mihajlovića

Fudbaleri Sasuola napravili su veliko iznenađenje slavivši protiv Milana na "San Siru" rezultatom 3:1.

Sasuolo šokirao Milan na
EPA/MATTEO BAZZI

Činilo se da će "roso-neri" stići do još jedne pobede kada je Alesio Romanjoli bio precizan u 21. minutu.

Međutim njihova radost je trajala samo tri minuta pre nego što je Đanluka Skamaki izjednačio, da bi već u 33. učestvovao u akciji koja je završena autogolom Simona Kjaera.

Fudbaleri Milana nisu mogli da se oporave od tog šoka, a do kraja su primili još jedan gol kada je u 66. minutu gol postigao Domeniko Berardi.

Uz to, strelac jedinog gola za domaću ekipu Alesio Romanjoli je isključen u 77. minutu.

U drugom meču dana Bolonja Siniše Mihajlovića slavila je u Speciji rezultatom 1:0.

Meč je odlučio udarac Marka Arnautovića sa penala u 83. minutu meča.