Nedelja, 28.11.2021.

15:05

Novi poraz TSC-a, Radnički lako dobio južnjački okršaj

Fudbaleri Kolubare pobedili su na svom terenu TSC rezultatom 2:1 (0:1) u 18. kolu Lingong Superlige Srbije.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Poveo je TSC golom Stefana Vukića u 18. minutu, da bi preokret Kolubari doneli golovima Uroš Djuranović u 60. i Nemanja Nikolić u 80. minutu.

Kolubara je 11. sa 20 bodova, dok je TSC, nakon trećeg vezanog poraza u prvenstvu, na osmom mestu sa 22 boda.

U narednom kolu, Kolubara će gostovati Čukaričkom, dok će TSC dočekati Radnički iz Niša.

U istom terminu, fudbaleri niškog Radničkog pobedili su kao domaćini Radnik sa 3:0.

Strelci za Radnički bili su Branislav Tomić u 37. i 80. i Stefan Mitrović u 39. minutu.

Radnički je šesti sa 25 bodova, a Radnik je osvojio 19 poena i nalazi se na 12. mestu na tabeli.

U 19. kolu, Radnik će dočekati kragujevački Radnički.