Subota, 09.01.2021.

17:10

"Poker" Atalante za nova tri boda

Fudbaleri Atalante su rezultatom 4:1 pobedili Benevento u utakmici 17. kola italijanske Serije A.

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/MARIO TADDEO

Možda Atalanta ne igra ubedljivo kao prošle godine, ali su i dalje među četiri najbolja tima u Italiji.

Sada su solidni Benevento savladali sa 4:1 i to na gostovanju.

Sve je počelo u 30. minutu kada je Josip Iličić postigao prvi gol na susretu i zanimljivo, sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Po povratku na teren, Sau već u 50. minutu donosi izjednačenje, a onda su se gosti "razgoropadili".

U 69. minutu su ponovo došli do vođstva, tada je gol postigao Toloj, a samo dva minuta kasnije i Zapata i već je stajalo 3:1. Za konačnih 4:1, pobrinuo se Mjuriel u 86. minutu utakmice.