Subota, 31.10.2020.

23:05

PSŽ opet proradio u drugom poluvremenu VIDEO

Pari Sen Žermen se trijumfalno vraća sa gostovanja u Nantu, gde je osvojio tri boda rezultatom 3:0 (0:0).

Izvor: SS

Autor: SS

Photo by EPA-EFE/Ozan Kose

Ponovo su izabranici Tomasa Tuhela proradili u drugom poluvremenu i tada rešili meč u svoju korist.

U prvih 45 minuta nije bilo golova, a ni mnogo uzbuđenja.

Čim je počelo drugo poluvreme Andre Erera je doveo "svece" u vođstvo.

Na 2:0 povisio je Kilijan Mbape iz jedanaesterca koji je sam iznudio.

Igrao se 65. minut i tada je rešeno pitanje pobednika.

Neizvesnost je mogao da unese Kader Bamba u 70. minutu.

Ali, loše je izveo jedanaesterac za Nant, čija je odbrana ove večeri bila jako loša

Do kraja susreta je Pablo Sarabija dobio pokloon i postigao treći gol za PSŽ, te je u 88. minutu postavio konačan rezultat.