Nedelja, 18.10.2020.

17:10

Goleade u Italiji, Milinković-Savić "pocrveneo" VIDEO

Fudbaleri Specije i Fiorentine odigrali su nerešeno 2:2, u četvrtom kolu Serije.

Izvor: MT

Autor: MT

Goleade u Italiji, Milinković-Savić
EPA-EFE/MAURIZIO BRAMBATTI

Gosti iz Firence, za koje je 72 minuta igrao srpski napadal Dušan Vlahović, ispustila je dva gola prednosti.

Viola je odlično otvorila utakmicu i već posle četiri minuta vodila sa 2:0.

Precizni su bili Biragi i Pecela.

Ipak, do pauze Verde je smanjio rezultat, da bi konačnih 2:2 u 75. postavio Farias.

Goleada je viđena i u Torinu, gde je istoimena ekipa izgubila od Kaljarija sa 3:2.

Domaći su poveli golom Belotija u 4. minut iz penala, da bi do 19. minuta na semaforu posle golova Pedra i Simeonea sve bilo drugačije.

Beloti je novim golom početkom drugog poluvremena vratio rezultat na početak.

Usledila je velika borba, a na kraju i trijumf gostiju – strelac je ponovo bio Simeone.

Takođe, treba reći da je Vanja Milinković Savić, rezervni golman Torina, zaradio crveni karton zbog prigovora u završnici susreta.