Subota, 17.10.2020.

16:45

Napoli za poluvreme "razneo" Atalantu VIDEO

Fudbaleri Napolija ubedljivo su pobedili Atalantu 4:1 (4:0) u Napulju u 4. kolu Serije A.

Izvor: MS

Autor: MS

Napoli za poluvreme
EPA-EFE/CIRO FUSCO

Pobednik podno Vezuva bio je poznat posle prvih 45 minuta, a vrlo verovatno i ranije.

Irving Lozano je sa dva gola u rasponu od samo pet minuta doneo dva gola prednosti, uz komične greške odbrane gostiju iz Bergema, kada su se sudarali u duelima sa Viktorom Osimenom.

Na isteku pola sata pogodio je i Mateo Politano udarcem preko 20 metara, a sve dileme u finišu prvog dela Osimen je najavio debakl "Boginje".

Napolitanci su u nastavku "povukli ručnu" i priveli meč mirno kraju, bez obzira što je Atalanta ublažila poraz.