Lokomotiva srpskog trenera Marka Nikolića je sa 1:0 pobedila moskovski CSKA.

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/STRINGER

U nedelju su u ruskoj Premijer ligi odigrana četiri meča devetog kola, a u derbiju Moskve radovao se bivši trener Partizana Marko Nikolić.

Njegova Lokomotiva je uspela da slomi otpor ekipe CSKA i to kao gosti i trijumf su ostvarili minimalnim rezultatom 1:0.

Nikolićevi izabranici su do pobede je došli golom reprezentativca Rusije Fjodora Smolova u 45. minutu. Lokomotiva je izbila na peto mesto posle drugog uzastopnog trijumfa, na drugoj strani CSKA je ostao četvrti.

Fudbaleri Rubina su slavili na gostovanju kod Rotora u Volgogoradu, rezultatom 3:1. Prvi pogodak za ekipu iz Kazanja postigao je Đorđe Despotović, bivši napadač Crvene zvezde.

Kvaratskelija je u 59. minutu povisio na 2:0, potom je stiglo smanjenje Rotora preko Žuniora Flamariona, a konačan rezultat postavlja Oleg Šatov u 75. minutu, sa bele tačke.