Subota, 06.06.2020.

15:55

Zukić blistao, Vojvodina sigurna u Ivanjici

Fudbaleri Vojvodine savladali su Javor na gostovanju u Ivanjici, u meču 28. kola Superlige Srbije – 1:3 (0:0).

Junak tima iz Novog sada bio je 19-godišnji ofanzivni vezista Dejan Zukić.

Momak iz Bačkog Jarka bio je dvostruki strelac – pogađao je u 56. i 68. minutu.

Gosti su bili dominantni tokom čitave utakmice.

U prvom poluvremenu imali su nekoliko dobrih prilika, a najbolja je bila u 20. minutu, kada je Vukadinović pogodio prečku.

Tvrdu odbranu domaće ekipe probio je Zukić golom u 56. minutu, a zatim je pokazao da je u odličnoj formi, pošto je drugi gol postigao u 68. minutu.

Vojvodina je u 80. minutu stigla i do trećeg gola, pošto je Jevremović zatresao svoju mrežu i autogolom stavio tačku na ovaj meč.

Dva minuta kasnije, Zvekanov postiže počasni gol za Vojvodinu.

Voša čuva treće mesto i trenutno ima tri boda više od četvrtoplasiranog TSC-a.