Nedelja, 29.09.2019.

23:28

Marsej i Ren podelili bodove, Radonjić odigrao poluvreme

Fudbaleri Olimpika iz Marseja i Rena remizirali su na "Velodromu" rezultatom 1:1, u poslednjem meču osmog kola francuske Lige 1.

Izvor: MT

Autor: MT

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Ren je opravdao epitet jedne od najboljih gostujućih ekipa u prvenstvu, a do vođstva na ovoj utakmici su došli u 19. minutu.

Nakon prodora Rafinje po desnoj strani i centaršuta, Japanac Hiroki Sakai nespretno je reagovao i savladao sopstvenog golmana.

Celo drugo poluvreme za domaće odigrao je Nemanja Radonjić, ali nije uspeo da postigne pogodak za svoju ekipu.

To je učinio Hrvat Duje Ćaleta-Car u 52. minutu posle kornera koji je izveo Buna Sar.

Marsej je nastavio sa pokušajima i napadima, ali bezuspešno, pa je meč završen podelom bodova – 1:1.

Nešto ranije, Sent Etjen je sa igračem manje uspeo da minimalnim rezultatom (1:0) savlada Nim.

Jedini gol za goste postigao je Metju Debuši, odličnim udarcem glavom, posle kornera Kazrija u 68. minutu.