Nedelja, 10.02.2019.

22:10

Sevilja se vratila iz mrtvih i uzela bod na Pishuanu

Fudbaleri Sevilje uspeli su s igračem manje da nadoknade zaostatak od dva gola protiv Eibara i na kraju odigraju 2:2 u 23. kolu španske Primere.

Izvor: PT

Autor: PT

Eibar je bio na pragu pobede na gostovanju, ali su u finišu ipak poklekli i ostali bez dva boda. Vodeći gol za goste postigao je Fabijan Oreljana u 22. minutu, da bi Čarls u 63. povisio na 2:0.

Sevilja je od 83. minuta igrala s desetoricom igrača pošto je Ever Banega dobio crveni, ali je i pored toga uspela da stigne prednost gostiju na veliku radost domaćin navijača.

Prvo je Visam Ben Jeder u 84. smanjio zaostatak Sevilje, da bi konačnih 2:2 postavio Pablo Sarabija u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Nešto ranije danas Valensija i Real Sosijedad igrali su nerešeno bez golova.

Sevilja je četvrta na tabeli sa 37 bodova, dok je Eibar 10. sa 30.