Nedelja, 10.02.2019.

18:02

Verder se raspucao protiv Augsburga

Fudbaleri Verdera iz Bremena slavili su u utakmici 21. kola Bundeslige protiv Augsburga, 4:0.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

Photo by Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Posle prolaza u četvrtfinale Kupa Nemačke, pošto su na penale eliminisali Borusiju iz Dortmunda, igrači Verdera su odigrali još jedan odličan meč.

Bila im je ovo osma pobeda u sezoni, nalaze se u sredini tabele i imaju priliku da se bore i za poziciju koja vodi u Ligu Evrope, dok im četvrtoplasirani tim beži osam bodova.

Milot Rašica je postigao dva gola za tim iz Bremena, u 4. i 28. minutu, dok je Johanes Egštajn postigao pogodak u 27. minutu.

U drugom poluvremenu, sedam minuta pre kraja u strelce se upisao i Kevin Mohvald čime je stavio tačku na odlično izdanje svog tima.

U narednom kolu, fudbaleri Verdera gostuju Herti, dok Augsburg dočekuje ekipu Bajerna.