Nedelja, 04.11.2018.

18:24

BL: Menhengladbah ubedljiv protiv Diseldorfa

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha pobedili su Diseldorf sa 3:0 u 10. kolu Bundeslige.

Izvor: PT

Autor: PT

Domaći fudbaleri do trijumfa su došli zahvaljujući odličnom drugom poluvremenu u kojem su postigli sva tri gola.

Mrežu gostiju načeo je Torgan Azar iz penala u 48. minutu, dok je Jonas Hofman u 67. udvostručio prednosti.

Konačnih 3:0 postavio je strelac prvog pogotka – Azar. Belgijanac je u 82. minutu savladao Rensinga i bilo je jasno da će Diseldorf pretrpeti i sedmi poraz ove sezone.

Sa druge strane Borusija je zabeležila šestu pobedu i nalaze se na drugom mestu sa četiri boda manje od prvoplasiranog Dortmunda.

U narednom kolu Menhengladbah gostuje Verderu iz Bremena, dok Diseldorf čeka Hertu iz Berlina.