Subota, 06.10.2018.

20:17

Kovaču se ozbiljno drma stolica – novi poraz Bajerna!

Fudbaleri Bajerna iz Minhena poraženi su pred domaćom publikom od Borusije iz Menhengladbaha sa 3:0, u sedmom kolu Bundeslige.

Izvor: PT

Autor: PT

Izabranici Nika Kovača pretrpeli su drugi poraz zaredom u prvenstvu, a ukupno su tri meča uzastopno bez pobede.

Hrvatski stručnjak ima velikih problema sa sastavom i pitanje je koliko će još dugo ostati na čelu kluba iz Bavarske.

Za samo 16 minuta gosti su uspeli da postignu dva pogotka i tako reše utakmicu. Prvo je Alijasan Plea savladao Manuela Nojera, igrao se deseti minut.

Šest kasnije Štindl je prevario prvog golmana Nemačke i prednost Menhengladbaha bila je 2:0 nakon samo šesnaest minuta igre.

Domaći sastav imao je posed lopte i solidan broj šuteva, međutim nisu uspeli da postignu niti jedan gol. Konačan rezultat postavio je Herman u 88. minutu.

Posle sedam odigranih utakmica minhenski klub nalazi se na tek petom mestu sa 13 bodova, dok je Borusija druga sa bodom više.

U narednom kolu Bajern gostuje Volfsburgu, dok Menhengladbah čeka Majnc.