Subota, 06.10.2018.

18:00

Poraz Milivojevića i Palasa, evrogol Sigurdsona za trijumf "karamela"

Fudbaleri Kristal Palasa poraženi su pred domaćom publikom od Vulverhemptona sa 1:0, u osmom kolu Premijer lige.

Izvor: PT

Autor: PT

Poraz Milivojevića i Palasa, evrogol Sigurdsona za trijumf

Srpski fudbaler Luka Milivojević odigrao je svih 90 minuta u petom porazu kluba iz Londona ove sezone.

Jedini pogodak na meču postigao je Mat Doerti u 56. minutu.

Vulverhempton nastavio je sa odličnom formom i nalaze se na sedmom mestu sa 15 bodova, dok je Palas 14 sa osam manje.

Ekipa Totenhema savladala je Kardif sa 1:0. Pogodak postigao je Erik Dajer u osmom minutu. Moglo je da bude ubedljivije, međutim gol veznog fudbalera u ranom početku meča ispostaviće se jedini.

Kardif je poslednji na tabeli, dok su Spursi treći sa 18 bodova.

Everton slavio je na gostovanju protiv Lestera sa 2:1. Klub iz Liverpula poveo je u sedmom minutu preko Rišarlisona, a izjednačio je Pereira pet minuta pre kraja prvog poluvremena. Trijumf "karamelama" doneo je Gilfi Sigurdson "bombom" u 77. minutu.

Njegov prelep gol pogledajte OVDE.

Pobedu ostvarila je i ekipa Bornmuta na gostovanju protiv Votforda (4:0), dok su Burnli i Hadersfild odigrali nerešeno 1:1.