Petak, 31.08.2018.

22:45

Kutrone heroj – Milan u 95' slomio "Vučicu"

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu Romu sa 2:1 u prvoj utakmici trećeg kola italijasnke Serije A.

Izvor: PT

Autor: PT

Kutrone heroj – Milan u 95' slomio

junak trijumfa bio je mladi napadač Patrik Kutrone

On je u 95. minutu postigao pobedonosni gol na asistenciju Gonsala Iguaina i tako doneo veliko slavlje svojim navijačima.

Derbi kola u Milanu bio je neizvestan od samog početka, ali je prvi gol vidjen tek u 40. minutu kada je Fren Kesi iskoristio proigravanje Rikarda Rodrigesa i doveo domaćina do prednosti.

Roma je potom pritiskala rivala, pa je došla do izjednačenja golom Federika Facija u 59. minutu.

Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za Romu, koja je sada sedma četiri boda, dok je Milan 11. sa tri.