Nedelja, 19.08.2018.

12:45

Gde ćete momci? Dribling Imobilea već sada jedan od poteza sezone

Fudbaler Lacija Čiro Imobile postigao je već na otvaranju nove sezone, sigurno jedan od najlepših golova sezone u Seriji A.

Izvor: MLJ

Autor: MLJ

Getty images

On je u 25. minutu utakmice sa Napolijem dobio dugu loptu iz odbrane, sačekao je da dodirne zemlju, pa je pored trojice igrača desnom petom skrenuo ulevo i poslao "po burek" protivnike.

Oslobodio se i onda lagano plasirao u malu mrežu gola Napolija i Karnezisa za 1:0.

Majstorija Imobilea iz te utakmice nije bila dovoljna za pobedu, pošto je Milik u nadoknadi prvog poluvremena realizovao uigranu akciju, a onda je i Insinje u 59. pogodio rašlje i napravio preokret vredan tri boda.