Ponedeljak, 23.04.2018.

22:49

Preokret Levantea u Bilbau za opstanak u La Ligi

Fudbaleri Levantea pobedili su Atletik u Bilbau sa 3:1, u utakmici kojom je zatvoreno 34. kolo španske La Lige.

EPA-EFE/MIGUEL TONA

Domaćin je poveo već u sedmom minutu preko Raula Garsije, ali je Levante do poluvremena preokrenuo, zahvaljujući brzim golovima Bardija u finišu tog dela igre.

Bardi je pogađao u 42. i 44. minutu, da bi Morales u samom finišu dotukao Baske.

Gosti su došli do možda i presudnog trijumfa u borbi za opstanak, pošto sada imaju 37 bodova, devet više od prve ekipe koja je u zoni ispadanja, dok je Bilbao tri mesta iznad sa 40 bodova.

Srpski reprezentativac Saša Lukić igrao je od 71. minuta kada je zamenio dvostrukog strelca Bardija.